Дотримання екологічного стандарту ISO 14000

Компанія «ЕЛЕРОН» поважає громадян України та цінує свою батьківщину, тому систематично проходить навчання щодо дотримання стандарту ISO 14000 - це сімейство стандартів, пов'язаних з управлінням навколишнім середовищем, що допомагають організаціям мінімізувати негативний вплив на навколишнє середовище; відповідати чинним законам, правилам та іншим екологічно орієнтованим вимогам; і постійно вдосконалюватися у вищезазначеному.


AQAP 2110: 2016 — вимоги НАТО щодо забезпечення якості проектування

Директор компанії ТОВ "Елерон" успішно здав іспити на знання стандарту AQAP 2110: 2016 — вимоги НАТО щодо забезпечення якості проектування, розробки та виробництва. AQAP 2110 призначений для компаній, що займаються проектуванням, виробництвом, обслуговуванням, наданням послуг або яким-небудь одним із описаних видів діяльності окремо, незалежно від галузі компанії.


СЕРТИФІКОВАНЕ В УКРАЇНІ ОБЛАДНАННЯ З ВИРОБНИЦТВА ДИЗЕЛЬНОГО БІОПАЛИВА

 

 


ОЛІЙНО-ВІДТИСКНИЙ МОДУЛЬ   

 

Вже понад 20 років фахівці партнерської компанії САНРАЙЗ розробляють та займаються виготовленням обладнання для одержання рослинних олій методом пресування.


 

Група розробників модульних заводів з виробництва дизельного біопалива (біодизеля) на чолі з професором Сухенком Юрієм Григоровичем отримала золоту медаль на АГРО виставці у номінації виробництво високоефективної сільськогосподарської техніки (мобільні заводи з виробництва дизельного біопалива).

 

На XXIII Міжнародній агропромисловій виставці за значний внесок у розвиток аграрного сектору України нагороджено золотою медаллю кафедру процесів та обладнання переробки продукції АПК (зав. кафедрою професор Сухенко Юрій Григорович) Національного університету біоресурсів та природокористування України в номінації «Впровадження прогресивних ресусозбереження культур та тваринних жирів у паливо та мастильні матеріали).


MONOGRAPH

BIODIESEL PRODUCTION AND PROPERTIES

    The book listed historical stages of use of renewable biological raw materials for the production of liquid diesel fuels. Reasonable prospects of varieties of vegetable oils and animal fats for biofuel synthesis with different technologies to obtain quality products that meet the current domestic and foreign standards.

    Perspective evaluation methods and the basic technical and operational characteristics of biofuels, affecting the efficiency of diesel engines.

   The ways and assessed the economic feasibility of using byproducts of transesterification fat alcohols to produce low-toxic environmentally friendly fuels.

    For teachers, graduate students, researchers, university students and workers concerned industry. 


Екологічна воднева енергетика

     

Головний науковий співробітник ТОВ "Елерон" Валерій Олексійович Остапенко запропонував технології фізичного розкладання (не хімічного спалювання в кисні) органічних речовин будь-якої природи з метою утилізації отрутохімікатів, побутових відходів та виробництва цих продуктів розкладання органічних джерел енергії (замість копалин). Створено перші установки для розкладання органіки (та інших водневмісних сполук) на їх елементарні компоненти. Це є й вирішенням основної проблеми альтернативної енергетики, яка покликана замінити викопні енергоносії необмеженими запасами органіки живої природи.


Сертифікат СЕС - санітарно-епідеміологічний висновок

має багато назв у народі – висновок СЕС, санітарно-гігієнічний висновок, санітарно-гігієнічний сертифікат, ВЕЗ. По суті це один документ, який говорить про відповідність умов провадження діяльності (робіт, послуг), виробництва, продукції харчового та нехарчового призначення, проектної документації санітарним правилам та нормам. Саме такий висновок має виробництво своїх заводів наша фірма. Хочу звернути увагу, що ТОВ "Елерон" отримало висновок на виробництво дизельного біопалива у 2014 році.


Технологія  

 

У розділі є досить вичерпна інформація щодо технологічних особливостей заводу для виробництва дизельного біопалива (біодизеля).


Обладнання

У розділі наведено основні вузли обладнання для комплектації заводу з виробництва дизельного біопалива.

Схема установки по производству дизельного биотоплива


ООО Корс-Софт

Автоматизация торговли
Бесплатная программа для создания сайта -
Мини-Сайт UA

Про автора

ОСТАПЕНКО  Валерій  Олексійович

   (народ. 05.12.1943) Брагинський р-н, Гомельська обл., Білорусія. Кандидат фізико-математичних наук (астрофізик), Астрономічна обсерваторія Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка (1963-2000), Інститут інноваційних технологій та змісту освіти Міністерства освіти та науки (з 2001 року). Академік УАН (2010).

   Брав участь у створенні горизонтального сонячного телескопа з ешельним спектрографом (ГСТ-1980) та спектральних спостереженнях сонячних спалахів.

  Автор та керівник створення багатоканального мікрофотометра МФ4А-1990 на базі серійного мікрофотометра МФ4-1955 (Ленінград, ЛОМО).

  Виконав розрахунок фізичних характеристик сонячних спалахів на основі спільного вирішення системи рівнянь стаціонарності для дискретного випромінювання атома водню та безперервного випромінювання

негативного іона водню (1990). Розробив теорію профілів спектральних ліній водневої плазми протяжних та компактних арочних систем в активній галузі.

    Відкрив і досліджував нове явище на Сонці - "чорний" спалах (1990). Відкрив і досліджував перший природний струмовий шар як механізм сонячних активних процесів. Показав, що сонячний спалах та «вуси» Північного – це і є струмовий шар, його прямий прояв у спектрі (2000).

    Вирішив проблему екологічно чистої альтернативної енергії (2010) на основі теорії керованого звільнення енергії водневої плазми та розкладання органіки живої природи на її складові – водень та вуглець – з метою заміни викопних енергоносіїв. Запропонував принципи створення телескопів нового покоління для побудови зображень джерел будь-яких іонізуючих частинок.

   Товариство з обмеженою відповідальністю "Елерон" - головний науковий співробітник (2012 - по сьогодні).

 

Монографії автора

 

 

Валерій ОСТАПЕНКО (ОСТАПЕНКО В. А.)

народився 12.05.1943 (м. Брагін, Гомель, РБ) кандидат фізико-математичних наук (астрофізик)

  Астрономічна обсерваторія Київського державного університету імені Т. Г. Шевченка (1963-2000), Інститут інноваційних технологій і забезпечення освіти Міністерства освіти і науки України (2001-2011)

Академік УАН (2010)

АН УРСР (2011).

 

Автор понад 100 наукових праць.

Учасник створення горизонтального сонячного телескопа з ешеллет-спектрографом (GST-1980) на базі GST-1954 і спектральних спостережень сонячних спалахів.

Автор і керівник багатоканального мікрофотометра МФ4А-1990 на базі серійного мікрофотометра МФ4-1955 (Ленінград, ЛОМО).

Розв'язано автор спільної системи рівнянь статистичної рівноваги для дискретного випромінювання атома водню і безперервного випромінювання негативного іона водню (1990).

Автор теорії профілів спектральних ліній для протяжних і компактних аркових систем.

Нове явище на Сонці («спалах чорного світла» – BLF) виявлено та досліджено (1990).

    перший природний шар струму як сонячний активний механізм виявлено і вивчав (1990).

Показано, що сонячний спалах і Північний «вус» є безпосередньо поточним аркушем (2000).

Вирішено основну проблему альтернативної енергетики на основі теорії виділення енергії водню в плазмі та технології розкладання органіки живої природи на її компоненти – водень і вуглець – з метою заміни викопного паливо (2006).

Запропонував принципи створення нового покоління телескопів для джерела зображення будь-яких іонізуючих частинок (2008).

Товариство З Обмеженою Відповідальністю "Ейлерон" – головний науковий співробітник (2012 – по теперішній час).

 

Монографія автора